Aktualności

Dr Magdalena Wawrzynkiewicz, nowym specjalistą w artClinique.

Pani doktor zajmuje się poradnictwem, diagnostyką oraz leczeniem schorzeń o podłożu dermatologicznym zarówno u najmłodszych pacjentów, jak i u dorosłych.

W jej gabinecie pomoc mogą znaleźć osoby z kłopotliwymi zmianami skórnymi takimi jak przebarwienia, brodawki czy włókniaki a także osoby borykające się z problemami wypadania włosów.

Od kilku lat dr Magdalena Wawrzynkiewicz związana jest również z medycyną estetyczną i posiada doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów odmładzających takich jak: iniekcje kwasu hialuronowego czy osocza bogatopłytkowego oraz wygładzanie zmarczczek toksyną botulinową.

Więcej informacji o specjaliście.

Chcesz umówić się na konsultację z naszym specjalistą?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 12 422 10 53, 505 105 190. Przypominamy również o możliwości internetowej rezerwacji wizyty. Formularz kontaktowy 

Data dodania: 25.07.2017 Autor: Aleksandra Sztaba
sun care winogronowy zabieg ochronny

SunCare – Nowość w naszej ofercie!

Pragniesz idealnej cery na lato? Poznajcie nasz nowy zabieg SunCare - idelany dla osób oczekujących silnego, ekspresowego działa oczyszczającego i regeneracji! To zabieg przygotowujący skórę twarzy na lato zwłaszcza jeśli chcemy pokazywać się bez makijażu!

Złuszczanie, oczyszczanie, nawilżanie i odżywianie skóry w jednym!

Więcej informacji o zabiegu SunCare!

Data dodania: 5.07.2017 Autor: Aleksandra Sztaba

Dzień otwarty – 11 lipca 2017

11 lipca zapraszamy na dzień otwarty, gdzie zaprezentujemy nasz nowy winogronowy zabieg ochronny SunCare! Dowiedz się więcej o zabiegu.

Każda z osób, która nas odwiedzi w Tym dniu otrzyma bezpłatnie:

  • konsultację kosmetologiczną,
  • analizę skóry twarzy,
  • mini zabieg SunCare, który idealnie przygotuje cerę na letni urlop!


Nie zabraknie również drobnych upominków i atrakcyjnych rabatów. Warto być z nami w tym dniu!

Liczba miejsc ograniczona – dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację godziny pod adresem
e-mail:[email protected]ique.pl lub nr telefonów 12 422 10 53 lub 505 105 190

Zapraszamy zespół artClinique!

Data dodania: 3.07.2017 Autor: Aleksandra Sztaba

Spotkanie z psychodietetykiem

Data: 5 lipca (środa), br., godz. 18.00

Miejsce: Gabinet psychodietetyki: artClinique – Europejskie Centrum Zdrowia i Urody,
ul. Krakowska 39

Temat spotkania: Po co jeść, skoro nie czuję głodu?
Problemy związane z jedzeniem przed i po operacji w zasadzie się nie zmieniają. Jedyna różnica polega na tym, że przed - trwa walka z nieustającym głodem, a po - z brakiem łaknienia i chęci na jedzenie. I chociaż organizm po operacji ma z czego czerpać energię - tkanki tłuszczowej do spalenia jest wystarczająco dużo - to jednak regularne jedzenie pozostaje jednym z kluczowych elementów powrotu do zdrowia. Co zrobić, żeby zmusić się do jedzenia, nawet gdy nie mam na nie ochoty? Gdy pojawiają się nudności, zgaga i inne dolegliwości, które skutecznie odstręczają od jedzenia w ogóle.

Zaproszenie na spotkanie kierujemy do wszystkich zainteresowanych tematem leczenia otyłości i walką z tym problemem. Szkolenie ma charakter otwarty i warsztatowy.

Spotkanie organizowane jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Pacjentów Bariatrycznych CHLO a prowadzone przez Agnieszkę Węgiel – psychiodietetyka artClinique.
Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem email: [email protected] lub nr telefonów 12 422 10 53 lub 505 105 190

Zapraszamy!

Data dodania: 27.06.2017 Autor: Aleksandra Sztaba