Aktualności

Agnieszka Pogan - Kosmetolog

Agnieszka Pogan – kosmetolog z pasja!

Przedstawiamy i witamy nową osobę w zespole artClinique.

Do naszej kliniki dołączyła Agnieszka Pogan, kosmetolog.

Pani Agnieszka będzie wykonywać zabiegi pielęgnacyjne z zakresu kosmetologii na twarz, dekolt i ciało.
Wyspecjalizowała się również w różnych metodach stylizacji dłoni i stóp. To również eksperta od przedłużania i zagęszczania rzęs!

Zachęcamy do skorzystania z usług wykonywanych przez Panią Agnieszkę - naprawdę warto!

Zapraszamy!

<Więcej informacji>

Data dodania: 4.10.2017
spotkanie z pscyhodietetykiem

Spotkanie dla bariatryków i osób otyłych

Data: 4 października (środa), br., godz. 18.00
Miejsce: Gabinet psychodietetyki: artClinique – Europejskie Centrum Zdrowia i Urody,
ul. Krakowska 39

Temat spotkania:  Jak w małej porcji zmieścić maksimum, czyli jak jedzenie wpływa na to jak się czujemy fizycznie i psychicznie?

Na kolejnym spotkaniu Bożena Pawłowska, dietetyk  i Agnieszka Węgiel, psychodietetyk podpowiedzą jak układać posiłki, by zawierały rozmaite rodzaje pokarmów przez co nasza dieta będzie odpowiednio zbilansowana i urozmaicona.

Każdy z nas potwierdzi, iż jedzeniem możemy poprawić sobie humor lub, wręcz odwrotnie, spowodować, iż zapomnimy, jak to jest mieć dobry nastrój. Dzieje się tak , gdyż brak pewnych składników odżywczych powoduje frustrację oraz gniew a jedzenie w nadmiarze innych będzie mieć takie same skutki.

Jeśli znacie kogoś kto boryka się z problemem otyłości i chce nauczyć się radzić sobie z własnymi emocjami koniecznie powiedzcie mu o naszych sptkaniach!

Spotkania mają charakter otwarty i warsztatowy – możecie mówić o swoich problemach albo pozostać słuchaczem - ważne, że będziecie z nami!

Spotkanie organizowane jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Pacjentów Bariatrycznych CHLO.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem email: [email protected] lub nr telefonów 12 422 10 53 lub 505 105 190

Zapraszamy!

Data dodania: 26.09.2017
Peptydowa terapia włosów - DR. CYJ Hair Filler

Nowość! Terapia peptydowa na włosy.

Rewitalizacja komórek włosa i skóry głowy w jednym!

Wypadanie włosów to przykra dolegliwość – zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Problemy związane z powyższym to poważne źródło dyskomfortu i kompleksów. Rewelacyjnym rozwiązaniem dla powyższych problemów jest innowacyjny zabieg z wykorzystaniem preparatu HairFiller o nazwie "Terapia peptydowa włosów". Jego skoncentrowana formuła zawiera kwas hialuronowy oraz siedem peptydów biomimetycznych.


Zabieg jest praktycznie bezbolesny i niemal natychmiastowo po nim można powrócić do codziennych aktywności. Aby uzyskać spektakularny efekt zagęszczenia włosów i poprawy ich kondycji oraz wyglądu, program terapeutyczny powinien obejmować serię czterech zabiegów w okresie dwóch miesięcy.

W naszej klinice zabieg wykonywany jest przez doświadczonego specjalistę lekarza medycyny estetycznej- Lidię Majewską.

<więcej informacji>

Data dodania: 18.09.2017
Ogień i Lód – zabieg iS CLINICAL

“Ogień i Lód”- nowy zabieg w ofercie

Jesteś przekonana, że wielkie gwiazdy miesiącami szykują się do uroczystych gali? Otóż nie!  Niektóre, podobnie jak Ty, przygotowują się w ostatniej chwili.

W artClinique oferujemy Wam gwiazdorski zabieg bankietowy marki iS Clinical – Red Facial Carpet znany jako "Ogień i Lód", uwielbiany przez hollywoodzkie gwiazdy, które korzystają z niego przed wielkimi wyjściami – to chyba najlepsza możliwa rekomendacja!!!

Efekt? Skóra jest mocno napięta i intensywnie rozświetlona oraz oczyszczona. Nie ma praktycznie żadnych efektów ubocznych ani przeciwwskazań. To zabieg uniwersalny, dla każdego rodzaju skóry, nawet tej bardzo wrażliwej!

Zabieg otrzymał polską nagrodę COSMOPOLITAN Prix de Beaute 2011 oraz nagrodę amerykańskiego magazynu „InStyle”. Więcej informacji o zabiegu "Ogień i Lód"

Masz pytania ? Napisz lub zadzwoń:
e- mail: [email protected]
tel.:12 422 10 53 lub 505 105 190

Data dodania: 14.09.2017