Stylizacja brwi i rzęs

O zabiegu

Piękna, wyrazista oprawa oczu jest bardzo ważnym elementem urody i atrakcyjności każdej kobiety. Każde oko jest inne, traktujemy je więc indywidualnie i do każdego stosujemy specjalną oprawę. Staranna stylizacja okolicy oka zapewnia nie tylko efekt powiększenia objętości i długości rzęs oraz wyrazistości brwi, ale również umożliwia poprawę rysunku oka i wydobycie barwy tęczówki.
Regulacja brwi wydobędzie piękno twoich oczu. Możesz zmienić dzięki niej także rysy twarzy. Zadbaj o brwi, by były naturalne i wyraźne.
Idealne brwi powinny być o ton ciemniejsze od twojego koloru włosów. Jeżeli jesteś posiadaczką jasnych brwi, pomyśl o zrobieniu henny brwi. Efekt koloru utrzymuje się około miesiąca i jest naprawdę spektakularny.

W naszej klinice artClinique wykonujemy szereg usług z zakresu pielęgnacji okolic oczu m. in.: hennę, regulację brwi i rzęs oraz makijaż permanentny.

Efekty

  • pięknie zarysowane brwi oraz wyraziste rzęsy;
  • podkreślone piękno i uroda;

Czas trwania zabiegu

  • 30 min.

Cennik

Henna komplet (brwi, rzęsy) z regulacją
50 PLN
Henna komplet (brwi, rzęsy) bez regulacji
40 PLN
Henna brwi z regulacją
30 PLN
Henna – rzęsy
20 PLN
Henna – brwi
20 PLN
Regulacja brwi
10 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres [email protected].

Zapraszamy!