Makijaż permanentny

Microblading to zaawansowana technika makijażu permanentnego brwi. Jest to rekonstrukcja brwi wykonywana ręcznie za pomocą mikro ostrza, dająca 100% subtelny, naturalny efekt, utrzymujący się 1,5-2 lata. Microblading polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, by rysunek odzwierciedlił naturalny układ włosów.

Metoda Cienia:
Odpowiednia dla osób, które mają ładne, gęste brwi i chcą dodać im koloru, jak przy użyciu kredki lub cienia.

Metoda Ombree, Powder Effect:
Efekt pięknego przejścia i połączenia barw. Gradacja koloru od najciemniejszego do najjaśniejszego, bez wyraźnego zaznaczenia konturów.

Metoda hybrydowa:
Jest to dopełnienie microbladingu poprzez rozcieniowanie pomiędzy dorysowanym włosem. Pozwala na uzupełnienie brakujących włosków oraz wymodelowanie brwi kolorem. Efekt końcowy jest bardzo naturalny i estetyczny.

Kreski na powiekach:
Polecane każdemu, aby podkreślić kształt oka, zagęścić rzęsy. Kształt i grubość dobierana jest indywidualnie według upodobań klientki. Kreski na powiekach optycznie powiększają oczy i wzmacniają ich oprawę. Rzęsy będą wydawać się grubsze, a oczy bardziej podkreślone. Idealne rozwiązanie dla kobiet noszących okulary, oraz tych, które chcą zaoszczędzić swój czas.

Usta:
Idealny kształt i piękny kolor na stałe, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, czy pocałunkach. Podkreślenie konturu oraz wypełnienie kolorem pozwala na to aby usta były cały czas piękne.

Bardzo ważne jest, aby tydzień przed zabiegiem zażywać HEVIRAN 2x dziennie. Jest to preparat przeciwwirusowy, który chroni przed wystąpieniem opryszczki.

Bezpośrednio po zabiegu barwa ust jest intensywna, po 7 dniach zabarwienie blednie do 50%.

Stosowane Pigmenty:
Profesjonalne barwniki firmy Li Pigments, oraz I am Ink do makijażu permanentnego oraz mikropigmentacji. Są to wysokiej klasy pigmenty charakteryzujące się wyjątkową trwałością koloru.

Makijaż Permanentny UstMakijaż Permanentny BrwiMakijaż Permanentny Brwi