Firming – bezinwazyjny lifting

Firming - spektakularny lifting skóry bez konieczności użycia skalpela - w oparciu o platformę Body Tite. Całkowicie bezinwazyjny nowoczesny zabieg wykorzystujący technologię RF, która daje silniejszy efekt od tradycyjnych fal radiowych (RF) używanych dotychczas w kosmetologii.

Zabieg jest bardzo przyjemny i całkowicie bezbolesny. Przyjemne uczucie ciepła sprzyja ogólnej relaksacji.

EFEKTY

Po zabiegu widać natychmiastowy efekt. Skóra odzyskuje wyraźnie większe napięcie, zniwelowane są zmarszczki, poprawia się owal twarzy. Firming ma również wpływ na koloryt skóry, znika ziemisty odcień a skóra jest wyraźnie pobudzona. Kosmetolog remodeluje kolagen w pożądany sposób.

Efekty pojedynczego zabiegu utrzymują się do miesiąca. Serie zabiegów dobierane są do jakości i potrzeb skóry.
Pojedynczy zabieg Firming chętnie wykorzystywany jest przed niespodziewanymi wielkimi wyjściami, gdy nie ma już czasu na dłuższą pielęgnację i zależy nam na natychmiastowym efekcie.

Działanie fal radiowych RF aktywnie stymuluję proces syntezy włókien kolagenowych oraz ich regeneracji.
Fale aktywizują ponadto fibroblasty do większej produkcji kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu zyskuje się efekt wypełnienia zmarszczek i naturalnych ubytków dermatologicznych.
Na skutek oddziaływania fal radiowych RF na tkanki zwiększa się gęstość, napięcie, elastyczność oraz koloryt skóry
Podczas zabiegu odczuwalne jest przyjemne ciepło, po zabiegu skóra nie jet zaczerwieniona można więc powrócić do codziennej aktywności.