dr n. med. Jan Kulawik

dr Jan Kulawik - Chirurg

chirurg ogólny

dr n. med. Jan Kulawik w 2001 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum, Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2011 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej a w 2012 r. obronił pracę doktorską na Wydziale Lekarskim UJ CM; pod tytułem: “Profil wyrzutu amin katecholowych podczas laparoskopowej adrenalektomii jako czynnik określający ryzyko powikłań śródoperacyjnych”

Obecnie pracuje jako adiunkt na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz starszy asystent w Klinice Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej i Nowotworów Tkanek Miękkich Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

Dr Jan Kulawik specjalizuje się w endoskopii, chirurgii laparoskopowej, bariatrycznej oraz onkologicznej. Pracuje w jednej z czołowych klinik laparoskopowych w Polsce – Klinice Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej oraz Nowotworów Tkanek Miękkich Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, prowadzonej przez wybitnego eksperta w chirurgii laparoskopowej prof. dr. hab. med. Andrzeja Budzyńskiego.

Specjalizuje się w zakresie

Język konsultacji

polski