Aktualności

cirurgia plastyczna 22

lek. med. Marek Ciesiński – nowy specjalista chirurgii plastycznej

Pan doktor obok szerokiego międzynarodowego wykształcenia i wielu lat doświadczeń jest także członiem wielu specjalistycznych organizacji medycznych min:

Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

Towarzystwa Mikrochirurgii.

Ma też wiele publikacji naukowych i znakomitych opinii pacjentów. Uznawany jest za jednego z najlepszych chirurgów plastycznych w Krakowie.

Zapraszamy do konsultacji tel. +48 505 105 190

Czytaj więcej >>>

Data dodania: 27.01.2022
dr Łukasz warchoł-kopia 2

dr n. med Łukasz Warchoł, chirurg plastyczny.

Ze względu na coraz większe zainteresowanie pacjentów zabiegami chirurgii plastycznej zaprosiliśmy do naszego zespołu doktora Łukasza Warchoła, znakomitego specjalistę chirurgii plastycznej o wszechstronnej specjalizacji i wyjątkowym podejściu do pacjenta.

Pierwsi nasi pacjenci, którzy już trafili do pana doktora potwierdzają, obok znakomitych efektów, także jego profesjonalizm i szczególną uważność i zaangażowanie w każdego pacjenta.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi do pana doktora.

Więcej informacji na temat doświadczenia i zabiegów wykonywanych przez dr Łukasza Warchoła znajdziecie państwo tutaj >>>

Rejestracja :+48 505 105 190 lub rejestracja on-line tutaj >>>

Data dodania: 2.06.2021
Zapraszamy na webinar dr n. med. Rafała Pabiańczyka

Webinar – plastyka powiek

Nasza klinika została zaproszona do udziału w akcji edukacyjnej organizowanej przez portal kliniki.pl, dotyczącej bleferoplastyki - chirurgicznej plastyki powiek dolnych i górnych.

Zapraszamy państwa na bezpłatny webinar, który poprowadzi nasz specjalista chirurgii plastycznej Dr n. med. Rafał Pabiańczyk pt.: "Metody korekcji powiek i wskazania do ich stosowania". Spotkanie on line odbędzie się w czwartek, 18 marca o godzinie 19.30. Webinar#3. Szczegóły na stronie akcji. Zapraszamy!

Data dodania: 4.03.2021

Biopsje cienkoigłowe

NOWOŚĆ! Precyzyjna, profesjonalna, skuteczna biopsja cienkoigłowa wykonywana pod USG przez wybitną specjalistkę dr med. Barbarę Budzynowską. Zapraszamy do rejestracji.

Lek. med. Barbara Budzynowska – specjalista patomorfolog (lekarz wykonujący badania histopatologiczne). Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Instytucie Onkologii w Gliwicach. Wiedzę i umiejętności pogłębiała jako starszy asystent w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach.

Od 10 lat zajmuje się zawodowo wykonywaniem i interpretacją biopsji aspiracyjnych cienkoigłowych pod kontrolą USG. Uczestnik konferencji naukowych dotyczących interpretowania badań biopsyjnych oraz diagnozowania tarczycy.

Swoją osobą reprezentuje najwyższy poziom wykonywania i oceny biopsji.

Doktor Budzynowska wykonuje również biopsje u dzieci (od 7 roku życia).

Pani doktor wykonuje biopsje cienkoigłowe:

  • tarczycy,
  • węzłów chłonnych,
  • ślinianek,
  • piersi,
  • guzków w zakresie głowy i szyi,
  • guzków tkanki podskórnej,
  • zgrubień w bliznach

Designed by wirestock / Freepik

Data dodania: 10.09.2020