Operacja „palca trzaskającego”

O zabiegu

Palec przeskakujący (trzaskający, strzelający) jest jednym z najczęstszych powodów dolegliwości bólowych ręki. Częściej występuje u kobiet niż u mężczyzn. Najskuteczniejszym leczeniem palca przeskakującego jest leczenie operacyjne. Najczęściej zmiany dotyczą palca serdecznego i kciuka. W reumatoidalnym zapaleniu stawów – najczęściej palca środkowego. Często zmiany występują w wielu palcach i obu rękach.

Znieczulenie do zabiegu

  • Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Wizyty kontrolne

  • Termin wizyt pozabiegowych ustalany jest z lekarzem. Planowane wizyty są bezpłatne.

Cennik

Konsultacja przed zabiegiem
250 PLN
Operacja „palca trzaskającego”
3 500 - 4 500 PLN

Podane ceny zabiegów obejmują całość procedury łącznie z opieką pooperacyjną. Pacjent nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów po zabiegu takich jak konsultacje, kontrole, zmiany opatrunku, usunięcie szwów. Cena zabiegu obejmuje również ubranko uciskowe i bieliznę jeżeli jest to wymagane. Ceny są orientacyjne i zawierają VAT. Dokładane koszty zostają ustalone na konsultacji przed zabiegiem i zależą m.in. od stopnia trudności technicznej planowanej operacji, ilości wymaganych materiałów chirurgicznych, rodzaju implantów itp.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Szczegółowe informacje dotyczące zabiegu przekazuje podczas wizyty konsultacyjnej doświadczony specjalista chirurgii plastycznej

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu:
12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinique.pl. Zapraszamy!