Neoderma-bio peeling – Głębokie złuszczanie metodą ziół aktywnie czynnych

PROMOCJA! W listopadzie 2019 pakiet 3 zabiegów 20% taniej!

Neoderma zwana powszechnie bio peeling. To profesjonalny zabieg złuszczania naskórka przy pomocy ziół. Do jego wykonania używa się alg i ekstraktów ziołowych. Połączone składniki przyspieszają krążenie krwi, stymulują odnowę komórek i odmładzają skórę.

ArtClinique jest jedną z nielicznych placówek na południu Polski oferującej zabiegi i kosmetyki Neoderma.

Neoderma zwana powszechnie bio peeling. To profesjonalny zabieg złuszczania naskórka przy pomocy ziół. Do jego wykonania używa się alg i ekstraktów ziołowych. Połączone składniki przyspieszają krążenie krwi, stymulują odnowę komórek i odmładzają skórę.

Po wielu latach badań naukowych, Neoderma opracowała skuteczny zabieg na twarz i ciało znany jako Neoderma Bio-Peeling. Bio-Peeling jest w 100% naturalnym zabiegiem złuszczającym, opartym na algach oraz ekstraktach ziołowych. Bio-Peeling Neoderma ma podwójne działanie: mechaniczne i biologiczne, którego efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu.

Zioła w kontakcie ze skórą stają się aktywne co powoduje penetrację w skórze. W efekcie przyśpiesza się krążenie krwi, a także przyśpieszają się procesy metaboliczne i tworzenie się nowych komórek. Zioła regulują również pracę gruczołów łojowych, zmniejsza się wydzielanie sebum, co ma ogromne znaczenie w przypadku trądzika i skóry tłustej. Dzięki temu po złuszczeniu mamy nową skórę uwolnioną od plam, blizn, krost, piegów, drobnych zmarszczek i przebarwień.

EFEKTY ZABIEGU

  • zabieg zmniejsza rozstępy,
  • redukuje trądzik i blizny potrądzikowe,
  • zmniejsza rozszerzone pory, przebarwienia i plamy starcze
  • ogranicza przetłuszczanie się skóry, reguluje pracę
  • gruczołów łojowych, zmniejsza wydzielania sebum
  • redukcja rozszerzonych porów
  • stymuluje i wzmacnia komórki
  • pomaga usuwać martwe komórki powodując tym samym zmniejszenie zmarszczek.

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu jednak zaleca się stosować serię 3-4 w miesięcznych odstępach.
Zabieg można wykonywać o każdej porze roku. Jest całkowicie bezpieczny. Skóra schodzi w różnym stopniu przez kilka dni - najbardziej intensywnie zazwyczaj trzeciego dnia po zabiegu (warto wtedy pozostać w domu). Z tego powodu warto planować go ta, aby dzień najintensywniejszego złuszczania się skóry wypadał w weekend.

Po zabiegu do pielęgnacji skóry stosuje się specjalne kosmetyki, które dostępne są w naszej Klinice.
Pełna regeneracja skóry następuje w ciągu kilku tygodni, jednak o efektach można sporo powiedzieć już po kilku dniach. Jeden zabieg neodermy można porównać do kilku zabiegów mikrodermabrazji diamentowej.

W artClinique można kupić kosmetyki do domowej pielęgnacji z Neodermy. Topowym produktem, który mamy w sprzedaży to tonik Herbal Lotion! To tonik oczyszczający, z aktywnymi wyciągami ziołowymi, minimalizuje pory, reguluje wydzielanie sebum, odświeża.

Cennik

Zabieg Neoderma (złuszczanie naskórka)
400 PLN
Zabieg Neoderma (złuszczanie naskórka) – pakiet zabiegów 3+1
1 200 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu:
12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinique.pl. Zapraszamy!