Manicure

O zabiegu

MANICURE

To pielęgnacyjny zabieg paznokci. Polega przede wszystkim na nadaniu paznokciom ładnego kształtu, wypolerowaniu płytki paznokcia, usunięciu skórek i skóry, która nachodzi na płytkę paznokcia. Najczęściej dopełnieniem zabiegu pielęgnacyjnego jest pomalowanie paznokci na wybrany kolor.

W naszej ofercie mamy dostępne następujące rodzaje manicure:

MANICURE KLASYCZNY 
Manicure klasyczny polega na tradycyjnym zabiegu polegającym na skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem oraz usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek

Dodatkowo oferujemy masaż dłoni, który relaksuje i pobudza skórę do większej produkcji kolagenu, a także przyspiesza wchłanianie cennych składników odżywczych z nałożonego wcześniej kremu. Na koniec zabiegu paznokcie malujemy wedle uznania klientki- odżywką, wybranym kolorem lakieru.

Zabieg trwa około 30 – 40 minut.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są choroby skóry i paznokcia. Zabieg należy wykonywać profilaktycznie, nawet, gdy stosujemy codzienną domową pielęgnację dłoni i paznokci.

 

MANICURE JAPOŃSKI 

To zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie.

Polecany jest osobom, których paznokcie są łamliwe, kruche oraz brakuje im witamin. Technika ta wzmacnia naturalne paznokcie, pobudza krążenie krwi a także stymuluje wzrost paznokci stanowiąc również ochronę przed ich rozdwajaniem. Taki rodzaj manicure ma za zadanie wzmocnić paznokcie, nadać im sprężystości, giętkości jak i zdrowy połysk.

Efektem zabiegu utrzymuje się na płytce paznokcia do ok 2 tygodni.

 

MANICURE HYBRYDOWY

Najczęściej wybierany sposób na trwały, ale i nieszkodliwy dla paznokci manicure. Zabieg jest alternatywą dla tipsów i polega na nałożeniu na płytkę mieszanki zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu utwardzanego w lampie. Paznokcie hybrydowe to przede wszystkim lakier, który nie odpryskuje a paznokcie nie tracą swego blasku przez długi czas oraz zachowują charakterystyczny„mokry, lustrzany połysk”. Manicure hybrydowy, w przeciwieństwie do klasycznego, daje także mnóstwo możliwości dodatkowego ozdobienia płytki paznokcia a efekt utrzymuje się około trzech tygodni.

Hybrydę polecamy wszystkim tym, którzy chcą cieszyć się idealnym manicurem jak najdłużej. Kobietom zabieganym, zapracowanym i lubiącym naturalny look paznokcia.

manicure-hybryda-1-jpg.

manicure-hybryda-2-jpg.

manicure-hybryda-3-jpg.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MANICURE ŻELOWY 

Przedłużanie paznokci żelem nadaje paznokciom naturalny wygląd oraz odpowiednią wytrzymałość na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, których paznokcie muszą mieć nienaganny wygląd na co dzień.
Manicure żelowy jest bardzo trwały. Pozwala na wymodelowanie paznokcia tak, jak tylko chcemy. Podczas zabiegu możliwe jest przedłużenie płytki paznokcia, czego dokonuje się na specjalnej formie. Jest to doskonała alternatywa dla niemodnych już tipsów.

Czas wykonywania zabiegu to ok. 2-2,5h. Zaleca się powtarzanie zabiegu co 2-4 tygodnie. Pierwszy zabieg to nałożenie żelu, a kolejne to najczęściej jedynie jego uzupełnienie.

manicure-zelowe-2-jpg.

SYSTEM IBX – ODNOWA PAZNOKCI.

Nowy rewolucyjny produkt marki Famous Names: IBX System. To pierwszy tego rodzaju produkt na świecie, chroniona patentem formuła opracowana została tak, aby chronić paznokcie OD ŚRODKA!
Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.
Długotrwałe noszenie żeli czy tipsów bardzo niszczy płytkę. Stosowanie zabiegów IBX nie uniemożliwia noszenia w dalszym ciągu stylizacji żelowej oraz hybrydowej!
IBX System działa w dwojaki sposób:
1. CHRONI TWOJE PAZNOKCIE – działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową / hybrydową
2. WZMACNIA TWOJE PAZNOKCIE – działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie

System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie i wzmacniać je od środka. Jest dla Ciebie, jeżeli Twoje paznokcie:

  • są zniszczone od długotrwałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów;
  • są słabe i cienkie jak papier;
  • rozdwajają się i łuszczą;
  • mają białe plamki;
  • mają bruzdy;
  • mają jakiekolwiek uszkodzenia;
  • są ciągle krótkie i nie możesz ich zapuścić, bo są kruche i ciągle się łamią;

ibx-system-jpg.

 

Cennik

Manicure klasyczny
40 PLN
Manicure SPA
45 PLN
Manicure japoński
55 PLN
Zabieg IBX - odnowa paznokci
25 PLN
Zabieg IBX + manicure
45 PLN
Manicure hybrydowy
60 PLN
Manicure klasyczny z malowaniem
50 PLN
Manicure klasyczny z odżywką OPI
55 PLN
Przedłużanie paznokci żelem
100 PLN
Ściągnięcie żelu z paznokci
20 PLN
Manicure biologiczny (osunięcie skórek)
30 PLN
Malowanie paznokci - jeden kolor
10 PLN
Malowanie paznokci - odżywka
10 PLN
Parafina+ peeling
50 PLN
Parafia na dłonie - pakiet 5+1 gratis
250 PLN
Parafina na dłonie z peelingiem - pakiet 3 zabiegów
135 PLN
SPA dla dłoni – peeling, masaż, odżywianie
60 PLN
SPA dla stóp – peeling, masaż, odżywianie
85 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu:
12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinique.pl.

Zapraszamy!