Zabieg szampański na bazie winogron

O zabiegu

Wyciszający i uspakajający zabieg na bazie kosmetyków marki Jean D’Arcel z długim masażem twarzy i złotą maską algową. To zastrzyk energii dla Twojej skóry, który jest idealny przed ważnym wyjściem!

Zabieg ma silne i ekspresowe działanie liftingujące i ujędrniające. Dodatkowa korzyść to także ochrona przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. A wszystko to dzięki popularnemu owocu jakim jest winogron.

Polifenole które występują w skórce winogron oraz pestkach, łodygach, winoroślach i korzeniach, stymulują produkcję kolagenu i chronią przed wolnymi rodnikami. Wzmacniają komórki, chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz następstwami procesów starzenia. Idealna ochrona komórek oznacza zahamowanie procesu starzenia się skóry.

Oprócz tego winogrona zawierają mnóstwo protein, substancji mineralnych, witamin (C i E) i kwasów tłuszczowych. Zdecydowanie wysoka jest zawartość niezbędnego nienasyconego kwasu linolowego oraz wielokrotnie nasyconych kwasów tłuszczowych. Preparaty zawarte w ich miąższu zapewniają świeżą, gładką cerę i regulują metabolizm skóry. To wspaniały prezent jaki daje nam natura!

 

Wskazania

  • zmęczona i przesuszona skóra;
  • idealny przed wyjściem bankietowym, makijażem wieczorowym;

Efekty

  • energetyzuje skórę;
  • świetlisty wygląd;
  • aktywuje odnowę komórkową;
  • rewitalizacja skóry;
  • niezwykle gładką, nawilżona i promienna cera;
  • natychmiastowe dotlenienie;

Cennik

Zabieg szampański Jean D'Arcel
300 PLN
Zabieg szampański Jean D'Arce-pakiet 4 zabiegów
800 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu:
12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinique.pl. Zapraszamy!