Makijaż permanentny

O zabiegu

PROMOCJA! W listopadzie 2019 15% taniej!

Microblading to zaawansowana technika makijażu permanentnego brwi. Jest to rekonstrukcja brwi wykonywana ręcznie za pomocą mikro ostrza, dająca 100% subtelny, naturalny efekt, utrzymujący się 1,5-2 lata. Microblading polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, by rysunek odzwierciedlił naturalny układ włosów.

Metoda Cienia:
Odpowiednia dla osób, które mają ładne, gęste brwi i chcą dodać im koloru, jak przy użyciu kredki lub cienia.

Metoda Ombree, Powder Effect:
Efekt pięknego przejścia i połączenia barw. Gradacja koloru od najciemniejszego do najjaśniejszego, bez wyraźnego zaznaczenia konturów.

Metoda hybrydowa:
Jest to dopełnienie microbladingu poprzez rozcieniowanie pomiędzy dorysowanym włosem. Pozwala na uzupełnienie brakujących włosków oraz wymodelowanie brwi kolorem. Efekt końcowy jest bardzo naturalny i estetyczny.

Kreski na powiekach:
Polecane każdemu, aby podkreślić kształt oka, zagęścić rzęsy. Kształt i grubość dobierana jest indywidualnie według upodobań klientki. Kreski na powiekach optycznie powiększają oczy i wzmacniają ich oprawę. Rzęsy będą wydawać się grubsze, a oczy bardziej podkreślone. Idealne rozwiązanie dla kobiet noszących okulary, oraz tych, które chcą zaoszczędzić swój czas.

Usta:
Idealny kształt i piękny kolor na stałe, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, czy pocałunkach. Podkreślenie konturu oraz wypełnienie kolorem pozwala na to aby usta były cały czas piękne.

Bardzo ważne jest, aby tydzień przed zabiegiem zażywać HEVIRAN 2x dziennie. Jest to preparat przeciwwirusowy, który chroni przed wystąpieniem opryszczki.

Bezpośrednio po zabiegu barwa ust jest intensywna, po 7 dniach zabarwienie blednie do 50%.

Stosowane Pigmenty:
Profesjonalne barwniki firmy Li Pigments, oraz I am Ink do makijażu permanentnego oraz mikropigmentacji. Są to wysokiej klasy pigmenty charakteryzujące się wyjątkową trwałością koloru.

makijaz-permanentny-usta makijaz-permanentny-brwi-3 makijaz-permanentny-brwi-1 makijaz-permanentny-brwi-2

Wskazania

Makijaż permanentny na powiekach podkreśla i powiększa oczy.  W przypadku ust sprawdza się, gdy wargi są bardzo wąskie i ich naturalny kontur jest mało widoczny. Poleca się go także, gdy kolor ust jest blady lub np. gdy usta są asymetryczne czy ich kąciki opadają.

Na trwały makijaż brwi można zdecydować się, gdy chcemy poprawić ich kształt lub gęstość. Tutaj wykorzystuje się tzw. metodę piórkową, która daje naturalne efekty.

Efekty

  • nie trzeba tracić czasu na wykonywanie makijażu;
  • możemy bez przeszkód się w nim kąpać czy chodzić na basen;
  • daje możliwość poprawienia mankamentów urody oraz zniwelowania wszelkiego rodzaju blizn czy przebarwień;
  • utrzymuje się on około 5 lat, po upływie których możemy z niego zrezygnować, odnowić lub skorygować;
  • nie wymaga on specjalnych przygotowań;

Czas trwania zabiegu

  • 60-120 min.

Cennik

Makijaż permanentny - Microblading ręczna metoda
750 PLN
Makijaż permanentny - brwi - metoda cienia
650 PLN
Makijaż permanentny - brwi – metoda Powder Effect, Ombre
650 PLN
Makijaż permanentny - brwi - metoda hybrydowa
750 PLN
Makijaż permanentny - kreski na powiekach – kreska dekoracyjna (eyeliner)
500 PLN
Makijaż permanentny - kreski na powiekach – kreska zagęszczająca
400 PLN
Makijaż permanentny - kreski na powiekach – kreska dolna
300 PLN
Makijaż permanentny – usta – kontur
400 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu: 12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinique.pl.

Zapraszamy!