Psychodietetyka

Z porady psychodietetyka skorzystać może każdy, a szczególnie osoby, które  mają problem z zrzuceniem kilogramów, jak i Ci, którzy chcą się po prostu lepiej odżywiać.

Na pomoc psychodietetyka mogą liczyć osoby które zmagają się z problemem nadwagi, chorują na otyłość oraz z pacjentami bariatrycznymi. Brak skuteczności w odchudzaniu w wielu przypadkach wiąże się nie tyle z dietą jako taką, ale ze stylem życia, sposobem myślenia, zachowaniami nawykowymi.

Dlatego też, wspólnie z pacjentami, pracujemy nad motywacją i samodyscypliną, planowaniem, radzeniem sobie z emocjami i stresem oraz z komunikacją i relacjami. Pomagamy ustalać cele i wspiera w ich realizacji.

Zakres wykonywanych badań i zabiegów

W ramach udzielanych porad i konsultacji pomagamy odnaleźć źródła braku kontroli w sferze odżywiania, wzbudzić i podtrzymać wewnętrzną motywację oraz nauczyć pacjenta prawidłowo rozpoznawać emocje, które leżą u podstaw zachowań żywieniowych.

Cennik

Porada psychodietetyka
150 PLN
Pakiet Zdrowego Odchudzania Premium
600 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.