Promocje i pakiety

MAJOWE PROMOCJE 2019

ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE I UJĘDRNIAJĄCE NA CIAŁO -20% 

Maj to idealny moment by zadbać o sylwetkę i gładkie ciało - przygotować się na lato! Na krótkie sukienki, rękawki i na kostium kąpielowy.

TITE FIX to nieinwazyjny zabieg z platformy Body Tite. Stosowany do usunięcia tkanki tłuszczowej z ud, pośladków, brzucha i innych części ciała. Połączenie fal radiowych i odpowiedniej temperatury prowadzi do zaprogramowanej śmierci komórki tłuszczowej. Rozpuszczone komórki wydalane są przez wątrobę i nerki. Zabieg jednocześnie dodatkowo ujędrnia i napina skórę. Jest to jeden z najnowocześniejszych i dających najlepsze efekty zabiegów tego typu dostępnych na rynku. Czytaj więcej >>>

TERAZ 20% taniej TYLKO 2160 za pakiet zabiegów.

NIR LASER SOPRANO - zabieg polegający na głębokim rozgrzaniu określonego rejonu skóry wykonywany przy użyciu lasera Soprano XL i końcówki NIR wykorzystującej technologię Near Infrared – tak zwana bliska podczerwień.

Korzystanie z podczerwieni działa prozdrowotnie nie tylko na skórę, ale także wspomaga odchudzanie. Odchudzające działanie podczerwieni polega na tym, że ciepło wnika w głąb ciała od 4 do 6 cm i rozgrzewa organizm. Ciepło to, dzięki krwiobiegowi oraz krążeniu limfy, dociera także do głębiej położonych regionów ciała oraz do organów wewnętrznych.
Działanie fal podczerwonych powoduje, że organizm łatwiej wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz, cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne, mobilizuje siły obronne naszego organizmu, wzmacnia układ immunologiczny. Pomaga również wiązać wolne rodniki powodując efektywne oczyszczanie organizmu, usuwanie podskórnej tkanki tłuszczowej i zmniejszenie cellulitu, w wyniku, czego skóra staje się jędrna i elastyczna.

TERAZ TYLKO 2160 za pakiet 10 zabiegów! Zobacz jak to działa! Czytaj więcej >>>

Pamiętajcie, że zabieg wykupiony w trakcie trwania promocji możecie wykonać w dogodnym dla siebie terminie.

A jeśli nie wiecie jaki zabieg wybrać po prostu, zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!
Nasi specjaliści na spotkaniu podpowiedzą Ci najskuteczniejsze metody, sprzęty i zabiegi, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Więcej informacji pod nr. tel.: 12 422 10 53, 505 105 190

Promocja obowiązuje do 30 kwietnia 2019 r.
Regulamin promocji dostępny jest w recepcji.