lek. med. Roman Kuśnierczyk

dr Roman Kuśnierczyk – Chirurg naczyniowy i ogólny

chirurg ogólny

Lek. med. Roman Kuśnierczyk dyplom lekarza i uprawnienia do wykonywania zawodu uzyskał w 1988 roku kiedy to ukończył studia w Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie.
Następnie w 1992 roku zdobył I, a w 1996 roku – II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej. Obecnie jest w trakcie specjalizacji w dziedzinie chirurgii naczyniowej.

Dr Kuśnierczyk jest znanym i cenionym specjalistą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie chirurgii ogólnej i naczyniowej, które zdobył w trakcie pracy na Oddziale Chirurgii Ogólnej Huty im.Sendzimira, Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Św. Rafała w Krakowie, Oddziale Chirurgii Naczyń PAKS w Chrzanowie.

Jest lekarzem, który szczególny nacisk kładzie na systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych, dlatego cyklicznie uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii ogólnej oraz naczyniowej, których efektem są liczne dyplomy i certyfikaty.

Lek. med. Roman Kuśmierczyk posiada doświadczenie w zakresie małoinwazyjnego leczenia żylaków i owrzodzeń troficznych pochodzenia żylnego kończyn dolnych techniką RFITT Celon w połączeniu z termoablacją diatermiczną niewydolnych perforatorów żylnych oraz leczenia przepuklin pachwinowych i udowych własną techniką operacyjną „uszypułowanym płatem powięziowym”- operacja beznapięciowa, bez siatki z tworzywa sztucznego.

Specjalizuje się w zakresie

Język konsultacji

polski