lek. med. Kinga Skulimowska

dr-kinga-skulimowska-dermatolog

dermatolog, wenerolog

W 1988 r. ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 1997 zdała z wynikiem celującym egzamin specjalistyczny II stopnia z zakresu Dermatologii i Wenerologii. Pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie na oddziale Dermatologii. Odbyła również dwuletni staż specjalistyczny w klinice Dermatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Udziela konsultacji i zajmuje się leczeniem zarówno dorosłych, jak i dzieci. Specjalizuje się w farmakologii dermatologicznej, alergologii, dermatozach wieku dziecięcego. Doktor Skulimowska aktywnie uczestniczy wielu kursach specjalistycznych z zakresu farmakologii dermatologicznej, alergologii, dermatoz wieku dziecięcego a także w wielu sympozjach krajowych i zagranicznych.

Umów wizytę przez internet

Specjalizuje się w zakresie

Język konsultacji

polski, angielskiCennik

Konsultacja dermatologiczna
180 PLN
Konsultacja dermatologiczna z badaniem dermatoskopowym (1 do 3 zmian)
200 PLN
Konsultacja dermatologiczna z badaniem dermatoskopowym (powyżej 3 zmian)
od 250 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.