Bożena Pawłowska

Bożena Pawłowska – Dietetyk

dietetyk

Bożena Pawłowska jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego gdzie uzyskała tytuł magistra biologii oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku dietetyka. Ukończyła także studia podyplomowe z dietoterapii w Wyższej Szkole Nauk Społecznych i Medycznych w Lublinie.

Na co dzień Pani Bożena Pawłowska współpracuję z parami, które borykają się niepłodnością, pomaga im zmieniać nawyki żywieniowe i wprowadza zdrową „rewolucję” w ich jadłospisach. Prowadzi także dietoterapię osób chorych na choroby dietozależne w tym autoimmunologiczne.

Ponadto jest autorką cyklu szkoleń dotyczących diety w ciąży i małego dziecka skierowanych zarówno do dietetyków jak i do kobiet planujących lub będących w ciąży prowadzi również szkolenia z zakresu alergii i nietolerancji pokarmowych oraz stosowania diet eliminacjyno-rotacyjnych w profilaktyce i leczeniu wybranych chorób.

Umów wizytę przez internet

Umów
wizytę

Specjalizuje się w zakresie

Specjalizuję się w tematyce diet eliminacyjno-rotacyjnych opracowywanych na podstawie testów nadwrażliwości pokarmowej IgE, IgG, w zaburzeniach mikroflory jelit i celowanej probiotykoterapii.

Język konsultacji

polski