dr n. med. Anna Krzentowska – Korek

dr n. med. Anna Krzentowska – Korek Endokrynolog

endokrynolog

Doświadczony specjalista z zakresu endokrynologii i chorób wewnętrznych. Specjalizację z chorób wewnętrznych ukończyła w 2007 roku, z endokrynologii w 2011 roku w Klinice Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Tytuł naukowy doktora nauk medycznych uzyskała w 2010 roku broniąc pracę doktorską pt. ” Czynniki rokownicze i wyniki leczenia u chorych z akromegalią” w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Pani Doktor Anna Krzentowska – Korek konsultuje i diagnozuje pacjentów przede wszystkim z zakresu chorób tarczycy, nadczynności i niedoczynności tarczycy, zaburzenia funkcji tarczycy w ciąży oraz w okresie poporodowym, guzy tarczycy, raki tarczycy,  ponadto choroby przysadki
i podwzgórza (głównie gruczolaki), choroby nadnerczy (niedoczynność nadnerczy, guzy nadnerczy), zaburzenia miesiączkowania.

dr n. med. Anna Krzentowska-Korek bierze udział w licznych  konferencjach, zjazdach i szkoleniach z zakresu endokrynologii oraz  diabetologii. Posiada certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonograficznej w zakresie wykonywania badań USG tarczycy.

Umów wizytę przez internet

Umów
wizytę

Specjalizuje się w zakresie

Język konsultacji

polski, angielski