dr n. med. Magdalena Kaźnica – Wiatr

dr-magdalena-kaznica-wiatr-kardiolog

kardiolog

Zawodowy obszar zainteresowań Doktor Kaźnicy-Wiatr to kardiologia nieinwazyjna i echokardiografia. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu nadciśnienia płucnego oraz zatorowości płucnej.

W 1999 roku ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2007 roku ukończyła specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych, a w 2008 roku rozpoczęła specjalizację w zakresie kardiologii. Kolejnym krokiem w karierze było uzyskanie w 2007 roku tytułu doktora nauk medycznych.

Doktor Magdalena Kaźnica – Wiatr jest autorką i współautorką kilkunastu prac naukowych opublikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych, a także współautorką kilku podręczników naukowych. Pracuje w Klinice Chorób Serca i Naczyń Instytutu Kardiologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II.

Umów wizytę przez internet

Umów
wizytę

Specjalizuje się w zakresie

Cennik znajduje się tutaj>>>

Język konsultacji

polski, angielskiCennik

Konsultacja kardiologiczna - I wizyta
200 PLN
Konsultacja kardiologiczna - kontrola
150 PLN
Echo serca
200 PLN
USG tętnic szyjnych
230 PLN
USG tarczycy
200 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.