dr n. med. Lidia Majewska

dr-lidia-majewska-medycyna-estetyczna

certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Collegium Medicum UJ w Krakowie oraz studiów podyplomowych Medycyna estetyczna i kosmetologia dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, jak również trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Jest wykładowcą przedmiotu „Medycyna estetyczna” w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku Medycyna estetyczna i kosmetologia dla lekarzy.

Prowadzi indywidualne szkolenia dla lekarzy z zakresu technik łączonych – toksyna botulinowa i kwas hialuronowy w medycynie estetycznej.

Doktor Majewska aktywnie uczestniczy w licznych polskich i zagranicznych kursach i szkoleniach z obszaru medycyny estetycznej, w tym International Master Course on Aging Skin w Paryżu. Jest również Członkiem  Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Doktor Majewska posiada umiejętność tworzenia skutecznych programów terapii obejmujących zabiegi z zakresu odmładzania i rewitalizacji skóry oraz korekcji i modelowania kształtu twarzy. W swojej pracy często łączy różne metody dla uzyskania najwyższej efektywności terapii. Wykorzystuje w tym celu najnowocześniejsze metody i najskuteczniejsze, najpełniej przebadane preparaty. Zapewnia to pacjentom poczucie bezpieczeństwa i minimalizuje ryzyko powikłań okołozabiegowych.

Umów wizytę przez internet

Umów
wizytę

Specjalizuje się w zakresie

Język konsultacji

polski, angielski, francuski