lek. med. Łukasz Bełch

dr Łukasz Bełch – Urolog

urolog

Doktor Bełch na co dzień pracuje w Oddziale Klinicznym Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W 2012 roku ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Następnie po ukończeniu stażu podyplomowego rozpoczął pracę w Oddziale Klinicznym Urologii w Krakowie.

W urologii szczególnie interesuje się chorobami nowotworowymi układu moczowo-płciowego, kamicą układu moczowego oraz nienowotworowymi schorzeniami układu moczowego m.in. prostaty. Udziela również pomocy pacjentom borykającym się problemami infekcji dróg moczowych i narządów płciowych, rozrostu stercza oraz zaburzeniami erekcji. W swojej codziennej praktyce lekarskiej wykonuje diagnostyczne badania ultrasonograficzne nerek, pęcherza moczowego, prostaty oraz jąder.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EBU). Prowadzi konsultacje również w języku angielskim i niemieckim.

Umów wizytę przez internet

Umów
wizytę

Specjalizuje się w zakresie

Język konsultacji

polski, angielski, niemieckiCennik

konsultacja
200 PLN
nakłucie i opróżnienie torbieli najądrza
400 PLN
nakłucie wodniaka jądra
300 PLN
USG jąder
150 PLN
USG prostaty
150 PLN
USG układu moczowego
150 PLN
Usunięcie kłykcin kończystych moszny chirurgicznie
od 500 PLN
Usunięcie tłuszczaka moszny chirurgicznie
od 500 PLN
zabieg podcięcia wędzidełka
800 PLN
zabieg stulejki
1400 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.