Manicure


O zabiegu

Zabieg kosmetyczny na paznokciach dłoni. Rozróżniamy manicure biologiczny i klasyczny. Polegają na wyrównaniu i oczyszczeniu paznokci ze skórek znajdujących się w wałach paznokciowych.

Czynność wykonuje się przy pomocy radełka, cążek lub frezu. Każde z narzędzi musi być sterylne i poddane dezynfekcji.

Dodatkowo wykonuje się pielęgnację płytki paznokcia za pomocą wcierania różnych produktów wzmacniających (np. manicure japoński) lub położenie odżywek. Manicure zazwyczaj kończy się pokryciem paznokci lakierami.

MANICURE HYBRYDOWY

Zabieg wykonywany po manicure klasycznym. Aby wzmocnić, wyrównać i ochronić płytkę paznokcia.

Zamiast nakładania lakieru na płytkę paznokcia stosuje się lakierożele utwardzane w lampie LED lub UV, dzięki którym preparat utrzymuje się dłużej niż zazwyczaj – czyli od dwóch do czterech tygodni. Bardzo istotne przy tym zabiegu jest doświadczenie manikiurzystki oraz stan paznokci klientki. Czas trwania to około 30-45 minut.

Efektem zabiegu są wzmocnione i delikatnie utwardzone paznokcie, które zachowują swoją elastyczność. Paznokcie hybrydowe można pokryć dowolnym lakierem do paznokci.

12

 

SPA DLA DŁONI I STÓP

Zabieg parafinowy regenerujący skórę i paznokcie. Rozwiązanie dla pacjentów z popękaną, przesuszoną i zniszczoną skórą dłoni oraz stóp. Polecany jest przede wszystkim w porze chłodnej (jesień, zima) ze względu na swoje mocno rozgrzewające działanie. Zabieg wykonywany po manicure klasycznym. Aby wzmocnić, wyrównać i ochronić płytkę paznokcia.

CEL: Intensywnie wygładzenie i ujędrnienie naskórka. Parafina także natłuszcza i delikatnie rozgrzewa, poprawia kondycję paznokci.

Skóra po zastosowaniu parafiny staje się idealnie gładka i miękka. Skutki zabiegu są odczuwalne do kilku dni.
Parafina wzmacnia rozdwajające się paznokcie i przywraca skórze ładny wygląd również po zabiegu stylizacji paznokci. Poprawia krążenie i wpływa leczniczo na kości i stawy. Zabieg ma działanie głęboko nawilżające dzięki dodatkowemu zastosowaniu produktów pielęgnacyjnych na bazie kolagenu. Rozjaśnia przebarwienia i opóźnia procesy starzenia.

13

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI

Zabieg polegający na rekonstrukcji lub modelowaniu braku wolnego brzegu paznokcia. Przedłuża się paznokcie masą akrylową lub żelową ewentualnie fiberglassem, do efektu jaki chce uzyskać klient. Metodzie poddaje się paznokcie zdrowe, niekiedy zniekształcone lub zdeformowane.
Zalecana dla osób, które obgryzają lub niszczą mechanicznie paznokcie przy różnego rodzaju pracach. W rezultacie uzyskujemy twardą imitację płytki paznokciowej, odporną bardziej na zniszczenia w znacznie większym stopniu niż naturalny paznokieć.

Do przedłużania używane są: tipsy lub inne elementy, które przykleja się do płytki paznokcia. Można alternatywnie je pod nią podkładać, a następnie nałożyć odpowiednio dobraną indywidualnie masę plastyczną. Metoda ta pozwala na uzyskanie dowolnie wybranego przez nas kształtu paznokcia w czasie około 1,5godziny.
Zabieg powtarza się co 3-5 tygodni w zależności od indywidualnych predyspozycji klienta.

Piękny kształt, wyrównanie, wzmocnienie i utwardzenie paznokcia. Można je malować lakierem do paznokci. Fantazyjną formą paznokci przedłużanych jest ozdobienie ich kolorowymi żelami lub akrylami. Można również wtapiać ozdoby albo biżuterię.

14

 

Czas trwania zabiegu

  • 60 min.

Cennik

Manicure klasyczny bez malowania
40 PLN
Manicure klasyczny z malowaniem
50 PLN
Parafina na dłonie z peelingiem
50 PLN
Parafia na dłonie - pakiet 5+1 gratis
250 PLN
Parafina na dłonie z peelingiem - pakiet 3 zabiegów
135 PLN
Parafina na stopy z peelingiem
60 PLN
Parafia na stopy z peelingiem - pakiet 5+1 gratis
300 PLN
Parafia na stopy z peelingiem - pakiet 3 zabiegów
165 PLN
SPA dla dłoni – peeling, masaż, odżywianie
60 PLN
SPA dla stóp – peeling, masaż, odżywianie
85 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu skontaktuj się z nami pod numerami telefonu:
12 422 10 53 lub 505 105 190, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo wysyłając e-mail na adres artclinique@artclinique.pl.

Zapraszamy!