dr n. med. Andrzej Kostka

dr-andrzej-kostka-chirurg-naczyniowy

chirurg naczyniowy

Jest wybitnym specjalistą w dziedzinie chirurgii naczyniowej, która jest Jego zawodową pasją.

Dyplom lekarza uzyskał w roku 1996 w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie w III Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej w latach 1997-2002 odbywał studia doktoranckie zakończone obroną pracy doktorskiej. Specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej uzyskał w 2007 natomiast w 2011 roku uzyskał specjalizację w zakresie chirurgii naczyniowej. Od roku 2002 pracuje w Wojewódzkim Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala Zakonu Bonifratrów w Krakowie.

Doktor Andrzej Kostka specjalizuje się w leczeniu operacyjnym, wewnątrznaczyniowym oraz zachowawczym przewlekłego niedokrwienia kończyn dolnych w przebiegu miażdżycy zrostowej tętnic a także leczeniu zachowawczym przewlekłej niewydolności żylnej i limfatycznej.

W operacji żylaków kończyn dolnych wykorzystuje metodę laserową (EVLT) natomiast w leczeniu “pajączków naczyniowych” metodę skleroterapii.

Jest aktywnym uczestnikiem i prelegentem wielu konferencji i sympozjów naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

Umów wizytę przez internet

Umów
wizytę

Specjalizuje się w zakresie

Język konsultacji

polski, angielski